III veerand
Jaanuar
3. - 4. jaan. - Arengukava koosolek, sisehindamise ja õpirände kokkuvõte
5. jaan. - Õpetajad Eesti Rahva Muuseumis
6. jaan. -Õpetajate koolituspäev teemal ,,Autismispektrihäirega laps koolis''
10. jaan. -Loodustunnid “Rannaniidud”
11. jaan. - 2. klassi, õppekäik Kabli RMK
13. jaan. - 5. - 7. klass Tallinnas Nukuteatris.
- Kooli hoolekogu koosolek
16. jaan. - Klassidevaheline rakettide lennutamise võistlus
17. jaan. - Planetaarium (filmide vaatamine)
18. jaan. - Loodusainete viktoriin 7.-9. klass
19. jaan. - 8. - 12. klassi poiste võrkpall Kilingi- Nõmmes
- 4. klass RMKs
- Tudeng füüsikatunnis
21. jaan. - Keemiaolümpiaad
21. - 22. jaan. - Noorte kotkaste ja Kodutütarde suur maakonnalaager Tori Põhikoolis
22. - 27. jaan. - Direktor Aule Kink Londonis
23. jaan. - Laulupeo eelproov
- Kosmoseteemaliste plakatite võistlus
24. jaan. - 5. klassi õppekäik Kabli RMKsse
25. jaan. - Koolikontsert: Gerli Padar Seltsimajas
- Loodusainete viktoriin 4. - 6. klass
26. jaan. - Avatud uste päeval Pärnumaa KHK
- Metsalaul
27. jaan. - Üleriigiline inglise keele piirkonnavoor 10. - 12. klass
30. jaan. - 7. - 12. klass piirkondlik emakeeleolümpiaad
31. jaan. - Tantsupeo eelproov
- 9. klass Ühisgümnaasiumis
Veebruar
2. veeb. - 6. klassi õppekäik Kabli RMKsse
- 4. klass teatris Pärnus
- Marleen Kiviselg Inglismaalt
2.-3. veeb. - Külas vilistlane Siimo Kangruoja
3. veeb. - Öökool - Spanish night (külas Tallinna Euroopa Kool ja Staicele kool).
- Võrkpall 8. - 9. klass
4. veeb. - Bioloogiaolümpiaad
6. veeb. - KEATi loeng (Eesti Punane Rist)
7. veeb. - Matemaatikaolümpiaad
- Tallinnas KUMUs ja teatris
8. veeb. - Põnev füüsikatund
9. veeb. - Külas kaks Tartu Ülikooli füüsika tudengit
10.veeb. - Ühiskonnaõpetuse olümpiaad
- Hoolekogu koosolek
11. veebr. - Lingvistikaolümpiaadi eelvoor
13. veebr. - 8. klassi loovtöö vahekokkuvõte
13. - 17. veebr. - Sõbranädal koolis
15. veebr. - Inimeseõpetuse olümpiaad
- IKT õpilaskonverents Saaremaal
20.veebr. - Kohtumine hobiajaloolase Helmut Aasamäega
21. veeb. - Rahvastepall 1. - 3. klass
22. veeb. - Vabariigi aastapäeva aktus
- Fotovõistluse "Häädemeeste vald" võitjate tunnustamine
23. veeb. - Vastlapäeva tähistamine
27. veeb. - 11. klassi uurimistöö teine vahekokkuvõte
Märts
Märts - mai Osavõtt projektist "Tere, Kevad!"
1. märts - Rakendusbioloogikursuse õppereis Tartusse
- 12. klassi matemaatika proovieksam
- Õppenõukogu
2. märts - Õppimisvõimalustest Luual
- 8. klass Pärnu Endlas
4. märts - Kunstiõpetuse olümpiaadi piirkondlik voor
6.märts - Karjääriloengud 7. klassile
7. märts - Algasid 4. klassi ujumistunnid
8. märts - KIK õppekäik Tartu Loodusmuuseumisse 5, 6 ja 7. klass
- Kodutütarde sünnipäeva pidulik koondus Pärnus
9. märts - Digipäev koolis
10. märts - Võrkpall Kooliliiga Lääne piirkond
- Saksa keele olümpiaad
- “Tagasi kooli “ raames loengud 9. ja gümnaasiumi klassidele
10. märts - 4.klass osales Treimani Kevadsimmanil
11. märts - Matemaatikaolümpiaad
- Noorte tantsupeo ettetantsimine
11.-12. märts - Meedialaager Pärnus
13.-17. märts - Emakeelenädal
13. märts - Emakeeleolümpiaadi lõppvoor
- Kodutütarde 85. sünnipäev
14. märts - 12. klassi eesti keele proovieksam
15. märts - Käsitööolümpiaadi piirkondlik voor 7. - 9. klass
- Tehnoloogiaõpetuse olümpiaad
- 9. klass Tartus
16. märts - Gümnaasiumi inglise keele olümpiaad
- KÄNGURU võistlus
17. märts - Hoolekogu koosolek
- Võrgupidu
- 4. klassi tantsulaager ja klassiöö
- Trepiluule lugemine
Koolivaheaeg!
20. märts - Õpetajate koolituspäev "Koostöine õppimine ja õpetamine"
23. märts - Osalemine Huvitav Kool vebinaril
24. märts - Teatrikülastus
25. märts - Kodutütarde 85. sünnipäev Tallinnas Estonias
3. - 4. jaan. - Arengukava koosolek, sisehindamise ja õpirände kokkuvõte
5. jaan. - Õpetajad Eesti Rahva Muuseumis
6. jaan. -Õpetajate koolituspäev teemal ,,Autismispektrihäirega laps koolis''
10. jaan. -Loodustunnid “Rannaniidud”
11. jaan. - 2. klassi, õppekäik Kabli RMK
13. jaan. - 5. - 7. klass Tallinnas Nukuteatris.
- Kooli hoolekogu koosolek
16. jaan. - Klassidevaheline rakettide lennutamise võistlus
17. jaan. - Planetaarium (filmide vaatamine)
18. jaan. - Loodusainete viktoriin 7.-9. klass
19. jaan. - 8. - 12. klassi poiste võrkpall Kilingi- Nõmmes
- 4. klass RMKs
- Tudeng füüsikatunnis
21. jaan. - Keemiaolümpiaad
21. - 22. jaan. - Noorte kotkaste ja Kodutütarde suur maakonnalaager Tori Põhikoolis
22. - 27. jaan. - Direktor Aule Kink Londonis
23. jaan. - Laulupeo eelproov
- Kosmoseteemaliste plakatite võistlus
24. jaan. - 5. klassi õppekäik Kabli RMKsse
25. jaan. - Koolikontsert: Gerli Padar Seltsimajas
- Loodusainete viktoriin 4. - 6. klass
26. jaan. - Avatud uste päeval Pärnumaa KHK
- Metsalaul
27. jaan. - Üleriigiline inglise keele piirkonnavoor 10. - 12. klass
30. jaan. - 7. - 12. klass piirkondlik emakeeleolümpiaad
31. jaan. - Tantsupeo eelproov
- 9. klass Ühisgümnaasiumis
Veebruar
2. veeb. - 6. klassi õppekäik Kabli RMKsse
- 4. klass teatris Pärnus
- Marleen Kiviselg Inglismaalt
2.-3. veeb. - Külas vilistlane Siimo Kangruoja
3. veeb. - Öökool - Spanish night (külas Tallinna Euroopa Kool ja Staicele kool).
- Võrkpall 8. - 9. klass
4. veeb. - Bioloogiaolümpiaad
6. veeb. - KEATi loeng (Eesti Punane Rist)
7. veeb. - Matemaatikaolümpiaad
- Tallinnas KUMUs ja teatris
8. veeb. - Põnev füüsikatund
9. veeb. - Külas kaks Tartu Ülikooli füüsika tudengit
10.veeb. - Ühiskonnaõpetuse olümpiaad
- Hoolekogu koosolek
11. veebr. - Lingvistikaolümpiaadi eelvoor
13. veebr. - 8. klassi loovtöö vahekokkuvõte
13. - 17. veebr. - Sõbranädal koolis
15. veebr. - Inimeseõpetuse olümpiaad
- IKT õpilaskonverents Saaremaal
20.veebr. - Kohtumine hobiajaloolase Helmut Aasamäega
21. veeb. - Rahvastepall 1. - 3. klass
22. veeb. - Vabariigi aastapäeva aktus
- Fotovõistluse "Häädemeeste vald" võitjate tunnustamine
23. veeb. - Vastlapäeva tähistamine
27. veeb. - 11. klassi uurimistöö teine vahekokkuvõte
Märts
Märts - mai Osavõtt projektist "Tere, Kevad!"
1. märts - Rakendusbioloogikursuse õppereis Tartusse
- 12. klassi matemaatika proovieksam
- Õppenõukogu
2. märts - Õppimisvõimalustest Luual
- 8. klass Pärnu Endlas
4. märts - Kunstiõpetuse olümpiaadi piirkondlik voor
6.märts - Karjääriloengud 7. klassile
7. märts - Algasid 4. klassi ujumistunnid
8. märts - KIK õppekäik Tartu Loodusmuuseumisse 5, 6 ja 7. klass
- Kodutütarde sünnipäeva pidulik koondus Pärnus
9. märts - Digipäev koolis
10. märts - Võrkpall Kooliliiga Lääne piirkond
- Saksa keele olümpiaad
- “Tagasi kooli “ raames loengud 9. ja gümnaasiumi klassidele
10. märts - 4.klass osales Treimani Kevadsimmanil
11. märts - Matemaatikaolümpiaad
- Noorte tantsupeo ettetantsimine
11.-12. märts - Meedialaager Pärnus
13.-17. märts - Emakeelenädal
13. märts - Emakeeleolümpiaadi lõppvoor
- Kodutütarde 85. sünnipäev
14. märts - 12. klassi eesti keele proovieksam
15. märts - Käsitööolümpiaadi piirkondlik voor 7. - 9. klass
- Tehnoloogiaõpetuse olümpiaad
- 9. klass Tartus
16. märts - Gümnaasiumi inglise keele olümpiaad
- KÄNGURU võistlus
17. märts - Hoolekogu koosolek
- Võrgupidu
- 4. klassi tantsulaager ja klassiöö
- Trepiluule lugemine
Koolivaheaeg!
20. märts - Õpetajate koolituspäev "Koostöine õppimine ja õpetamine"
23. märts - Osalemine Huvitav Kool vebinaril
24. märts - Teatrikülastus
25. märts - Kodutütarde 85. sünnipäev Tallinnas Estonias