IV veerand
Märts
Algas "Noored Euroopa metsades" võistlusele registreerimine.
Kooli raamatukogus näitus "Maailm kingakarbis"
27. märts - 17. apr. - Poiste ja tüdrukute käsitöö ja tehnoloogia tunnid vahetuses 4.-5. ja 7.-8. klassis
27. - 31. märts - Tervisenädal koolis
27. märts - Ülekoolitund
28. märts - Tervislik toitumine. Lektor Tagli Pitsi loeng 1-12.klassile
29. märts - Õppenõukogu koosolek
30. märts - Nutivaba koolipäev
31. märts - Noored liikuma. Treener J. Junsoni näidistreeningud 6.-12.klassile
- Külas peaminister
31.märts -1. apr. - Riigikaitse välilaager 10. ja 11.kl õpilased
Aprill
3. - 10. apr. - Huumorinädal
4. apr. - 1. - 3 . klass Ugala teatris
5. apr - Klaasimeistrid Ventspilsist, Lätimaalt
6. apr. - Muusikakooli lastekoor Pärnus mentorkoolitusel
- 5. klass Apollo kinos
- 7. klassi geograafiapäev Pärnus
7. aprill - 4. ja 5. -6. kl maakonna emakeeleolümpiaad
- ÖöKEAT
- Oskuste aasta 2017
10. apr. - Kohtumine näitleja Ago Andersoniga
- 2. klass päästeametis
11. aprill - 4. klass tantsupeo eelproovil Pärnus Mai koolis
12. aprill - 4. klassi inglise keele olümpiaad Paikusel
- Varia II
- Võrkpall Häädemeestel
- "Noored Euroopa metsades" viktoriini voor
13. aprill - 9. klass teatris
18. aprill - 10. klass ja muuseumitund
19. aprill - 12. klassi lõpukell
20. aprill - KIK õppekäik Tallinna Loomaaeda - 1. ja 3. klass
- 6. ja 8. klass inglise keele olümpiaad Paikusel
- Pärnu maakonna käsitöö ja kunstiõpetuse konkurss/ näitus
21. aprill - Jüriöö jooks
- ESTCube-2 meeskond füüsikatundides
- Seksuaalterviseloengud 7. - 9. klassile
22. apr. - Lingvistikaolümpiaadi lõppvoor
- Häädemeeste Keskkoolis XXII Häädemeeste valla kabeturniir
24. apr. - Lastekooril laulupeoeelne ettelaulmine
- 12. klassi eesti keele riigieksam
27. aprill - Võrkpall Viljandis
28. aprill - Muusikakooli lapsed Tahkuranna koolis, muusikakooli tutvustav kontsert
- Kevadkross 1. - 12. klass
Mai
2. mai - 12. klassi inglise keele riigieksami kirjalik osa
3. mai - 6. klassi tasemetöö eesti keeles
- Lastevanemate koosolek
4. mai - 12. klassi inglise keele riigieksami suuline osa
- 7. klasside inimeseõpetuse viktoriin
6. mai - Talgupäev
07. - 13. mai - Marika Ristmäe, Ülle Valgi K1 projekti raames Itaalias
8. mai - Külas kirjanik Ilmar Tomusk
- Muusikakooli lõpetajate erialaeksam
9. mai - 6. klassi tasemetöö matemaatikas
10.mai - 3. klassi tasemetöö eesti keeles
- Muusikakooli lõpetajate solfedžoeksam
- Discgolfi võistlused
11. mai - 1. ja 3. klass Pärnus Apollo kinos
12. mai - 12. klassi matemaatika riigieksam
12.-13. mai - Häädemeeste Keskkooli Kodutütarde ja Noorte Kotkaste laager
13. mai - Muusikakooli kevadkontsert seltsimajas
15. mai - Muusikakoolis üleminekueksam solfedžos
15. mai - 1. ja 2. klassi õpilastele muusikakoolis kontsert
15.- 16. mai - Noored Euroopa metsades lõppvoor Luual
16. mai - 3. klassi tasemetöö matemaatikas
- 5. klass Pernovo Loodusmajas ja laserpargis
17. mai - Kodutütarde ja Noorte Kotkaste vormi kandmise päev
18. mai - 6. klassi tasemetöö ajaloos ja ühiskonnaõpetuses
18. - 20. mai - 9. klass ekskursioonil Leedus (Leedu merevaigurannik)
19. mai - KIK õppekäik Elistvere loomaparki ja Jääaja Keskusesse - 2. ja 4. klass
- Käsitöönäitus kooli raamatukogus
- Kunstiringi näituse avamine Häädemeeste Raamatukogus (juhendaja Marika Ristmäe)
22. - 26. mai - ÜLEMINEKUEKSAMID
23. mai - 7. klassi komplekseksam
- 5. - 9. klassi poisid Pärnumaa 55. suvemängudel
24. mai - 10. klassi üleminekueksam
24. mai - 8. klassi loovtööde ja 11. klassi uurimistööde kaitsmine
24. mai - Algklasside spordimängud 1. -4. klass
25. mai - Muusikakoolis erialaeksamid
- 2. klass Kabli RMKs
26. mai - 8. klassi üleminekueksam
- 12. klassi koolieksam, sel aastal tegi koolieksami ka 11. klass
- 9. klassi tutipäev
- 7. klassi klassiöö
27. mai - Perepäev
29. mai - Küsitlus ettevõtlusest 8. klassile
- 8. klass Soomaal kanuumatkal
30. mai - Maavanema vastuvõtt
- Parimate loovtööde ja uurimistööde esitlused
- 3. klass õp. Minoret Miisnaga matkal
31. mai - 5. ja 6. klass Tallinnas
31. mai - 4. juuni - 10. klass Londonis
1. juuni - 9. klassi lõpueksam eesti keeles
- 1. ja 3. klassi õppereis Männituka farmi
2. juuni - `Õppenõukogu
2. juuni - Muusikakooli lõpuaktus
5. juuni - Parimate õpilaste reis Põhja-Lätisse
6. juuni - Lõpuaktus
7. juuni - 9. klassi lõpueksam matemaatikas
SUVEVAHEAEG 07.06 –31.08.17
13. 06 - 9. klassi lõpueksam valikaines
14. 06 - 9. klassi lõpueksam valikaines (inglise keel suuline)
21. juuni - Lõpuaktused 12.00 9. klass ja 15.00 12. klass
27. juuni - 2. juuli - Häädemeeste Keskkooli rahvatantsurühm ja Häädemeeste Muusikakooli lastekoor Tallinnas XII noorte tantsu- ja laulupeol
23. – 28. juuli - Tantsuklubi DANCEACT suvelaager
Algas "Noored Euroopa metsades" võistlusele registreerimine.
Kooli raamatukogus näitus "Maailm kingakarbis"
27. märts - 17. apr. - Poiste ja tüdrukute käsitöö ja tehnoloogia tunnid vahetuses 4.-5. ja 7.-8. klassis
27. - 31. märts - Tervisenädal koolis
27. märts - Ülekoolitund
28. märts - Tervislik toitumine. Lektor Tagli Pitsi loeng 1-12.klassile
29. märts - Õppenõukogu koosolek
30. märts - Nutivaba koolipäev
31. märts - Noored liikuma. Treener J. Junsoni näidistreeningud 6.-12.klassile
- Külas peaminister
31.märts -1. apr. - Riigikaitse välilaager 10. ja 11.kl õpilased
Aprill
3. - 10. apr. - Huumorinädal
4. apr. - 1. - 3 . klass Ugala teatris
5. apr - Klaasimeistrid Ventspilsist, Lätimaalt
6. apr. - Muusikakooli lastekoor Pärnus mentorkoolitusel
- 5. klass Apollo kinos
- 7. klassi geograafiapäev Pärnus
7. aprill - 4. ja 5. -6. kl maakonna emakeeleolümpiaad
- ÖöKEAT
- Oskuste aasta 2017
10. apr. - Kohtumine näitleja Ago Andersoniga
- 2. klass päästeametis
11. aprill - 4. klass tantsupeo eelproovil Pärnus Mai koolis
12. aprill - 4. klassi inglise keele olümpiaad Paikusel
- Varia II
- Võrkpall Häädemeestel
- "Noored Euroopa metsades" viktoriini voor
13. aprill - 9. klass teatris
18. aprill - 10. klass ja muuseumitund
19. aprill - 12. klassi lõpukell
20. aprill - KIK õppekäik Tallinna Loomaaeda - 1. ja 3. klass
- 6. ja 8. klass inglise keele olümpiaad Paikusel
- Pärnu maakonna käsitöö ja kunstiõpetuse konkurss/ näitus
21. aprill - Jüriöö jooks
- ESTCube-2 meeskond füüsikatundides
- Seksuaalterviseloengud 7. - 9. klassile
22. apr. - Lingvistikaolümpiaadi lõppvoor
- Häädemeeste Keskkoolis XXII Häädemeeste valla kabeturniir
24. apr. - Lastekooril laulupeoeelne ettelaulmine
- 12. klassi eesti keele riigieksam
27. aprill - Võrkpall Viljandis
28. aprill - Muusikakooli lapsed Tahkuranna koolis, muusikakooli tutvustav kontsert
- Kevadkross 1. - 12. klass
Mai
2. mai - 12. klassi inglise keele riigieksami kirjalik osa
3. mai - 6. klassi tasemetöö eesti keeles
- Lastevanemate koosolek
4. mai - 12. klassi inglise keele riigieksami suuline osa
- 7. klasside inimeseõpetuse viktoriin
6. mai - Talgupäev
07. - 13. mai - Marika Ristmäe, Ülle Valgi K1 projekti raames Itaalias
8. mai - Külas kirjanik Ilmar Tomusk
- Muusikakooli lõpetajate erialaeksam
9. mai - 6. klassi tasemetöö matemaatikas
10.mai - 3. klassi tasemetöö eesti keeles
- Muusikakooli lõpetajate solfedžoeksam
- Discgolfi võistlused
11. mai - 1. ja 3. klass Pärnus Apollo kinos
12. mai - 12. klassi matemaatika riigieksam
12.-13. mai - Häädemeeste Keskkooli Kodutütarde ja Noorte Kotkaste laager
13. mai - Muusikakooli kevadkontsert seltsimajas
15. mai - Muusikakoolis üleminekueksam solfedžos
15. mai - 1. ja 2. klassi õpilastele muusikakoolis kontsert
15.- 16. mai - Noored Euroopa metsades lõppvoor Luual
16. mai - 3. klassi tasemetöö matemaatikas
- 5. klass Pernovo Loodusmajas ja laserpargis
17. mai - Kodutütarde ja Noorte Kotkaste vormi kandmise päev
18. mai - 6. klassi tasemetöö ajaloos ja ühiskonnaõpetuses
18. - 20. mai - 9. klass ekskursioonil Leedus (Leedu merevaigurannik)
19. mai - KIK õppekäik Elistvere loomaparki ja Jääaja Keskusesse - 2. ja 4. klass
- Käsitöönäitus kooli raamatukogus
- Kunstiringi näituse avamine Häädemeeste Raamatukogus (juhendaja Marika Ristmäe)
22. - 26. mai - ÜLEMINEKUEKSAMID
23. mai - 7. klassi komplekseksam
- 5. - 9. klassi poisid Pärnumaa 55. suvemängudel
24. mai - 10. klassi üleminekueksam
24. mai - 8. klassi loovtööde ja 11. klassi uurimistööde kaitsmine
24. mai - Algklasside spordimängud 1. -4. klass
25. mai - Muusikakoolis erialaeksamid
- 2. klass Kabli RMKs
26. mai - 8. klassi üleminekueksam
- 12. klassi koolieksam, sel aastal tegi koolieksami ka 11. klass
- 9. klassi tutipäev
- 7. klassi klassiöö
27. mai - Perepäev
29. mai - Küsitlus ettevõtlusest 8. klassile
- 8. klass Soomaal kanuumatkal
30. mai - Maavanema vastuvõtt
- Parimate loovtööde ja uurimistööde esitlused
- 3. klass õp. Minoret Miisnaga matkal
31. mai - 5. ja 6. klass Tallinnas
31. mai - 4. juuni - 10. klass Londonis
1. juuni - 9. klassi lõpueksam eesti keeles
- 1. ja 3. klassi õppereis Männituka farmi
2. juuni - `Õppenõukogu
2. juuni - Muusikakooli lõpuaktus
5. juuni - Parimate õpilaste reis Põhja-Lätisse
6. juuni - Lõpuaktus
7. juuni - 9. klassi lõpueksam matemaatikas
SUVEVAHEAEG 07.06 –31.08.17
13. 06 - 9. klassi lõpueksam valikaines
14. 06 - 9. klassi lõpueksam valikaines (inglise keel suuline)
21. juuni - Lõpuaktused 12.00 9. klass ja 15.00 12. klass
27. juuni - 2. juuli - Häädemeeste Keskkooli rahvatantsurühm ja Häädemeeste Muusikakooli lastekoor Tallinnas XII noorte tantsu- ja laulupeol
23. – 28. juuli - Tantsuklubi DANCEACT suvelaager